Зустріч з Девідом Тісом на тему «Динамічні можливості»

20 січня 2018 року о 16:00

Тема: «Дінамічні можливості: емпіричні нерівності та заклинання», від лауреатів Нобелівської премії.

Під час зустрічі будуть розглянуті питання про сучасні тригери, класичних попередників та наслідки для теорії фірми та стратегічного менеджменту.

Запрошений спікер: Девід Дж. Тісом.

Професор Девід Дж. Тіс - Директор Центру управління інтелектуальним капіталом імені Ташера, декан Інституту бізнес інновацій, директор Центру глобальних стратегій та управління Школи бізнесу Хааса, Каліфорнійський університет, Берклі.

За оцінкою компанії Accenture, Девід є одним з нині живучих 50-ти кращих в світі інтелектуалів бізнесу.

Поточні дослідницькі та професійні інтереси Девіда Тіса в таких царинах:

• Роль розробки продуктів і процесів та інтелектуальної власності в конкурентній діяльності підприємства;

• Конкурентоспроможність фірм на світовому ринку;

• Інновації та організація промисловості;

• Політика в області технологій та інтелектуальної власності, політика в галузі телекомунікацій, антимонопольна політика та енергетична політика на національному та міжнародному рівнях;

• Стратегічний менеджмент і корпоративне управління;

• Людський капітал і організація бізнесу.

Наукові ступені PhD та МА в економіці Девід отримав в Університеті Пенсильванії. Автор чисельних публікацій.

Вхід вільний. Робоча мова зустрічі - англійська. Послідовний переклад буде забезпечений.

Зареєструватися