Всесвітній тиждень креативності та інновацій

Однією з головних задач Бізнес Школи КРОК є розвиток та популяризація креативного та інноваційного мислення підприємців. Вже другий рік поспіль Бізнес Школа КРОК організує в Україні Всесвітній тиждень креативності та інновацій, що проходить щороку в 92 країнах з 15 по 21 квітня. Цього року Тиждень креативності присвячений досягненню Цілей Сталого Розвитку.

У 2021 році попри карантинні обмеження ми знов говорили про інновації та креативність в бізнесі.

16 квітня провели Sustainability & InnovationDay, де зустрілися з творцями екологічних та інноваційних бізнесів в Україні, спрямованих на досягнення Цілей Сталого Розвитку. Майя Проскурня (Kajka), Євген Ерік (SolarGaps), Марія Сорокіна (Re-beau), Євген Василенко (PurePurr), Олеся Вершигора (OZERO) поділились думками, чому сьогодні важливо демонструвати соціальну відповідальність при створенні бізнес-ідеї та створювати корисні бізнеси для людей.

Ввечері цього ж дня Анастасія Спіцина провела вебінар «Креативний тайм-менеджмент», де розказала, як творча людина може ефективно управляти своїм часом, та про філософію часу і творчості.

17 квітня ми зустрілись на мітапі з онлайн-стрімом StartUp & InnovationDay, де модератор івенту маркетолог Петро Савич з’ясовував, що робити, якщо є ідея, кому про це розповісти, де знайти партнерів, інвесторів або фінансування. Відповіді на питання, пов'язані із запуском бізнес-ідей, ми отримали з вуст ідейних натхненників і організаторів креативних ком'юніті, бізнес-акселераторів і краудфандінгових платформ – Алекси Айшпур (RazomGo), Сергія Довгополого (FeelGoodLabs Business Accelerator), Євгена Урсалова (CASERS), Андрія Заікіна (YEP Incubators), Влада Котова (ROBOHOUSE).

18 квітня Надія Карплюк розказала про креативні ідеї для жіночого підприємництва на вебінарі «Креативні жінки».

Отже,

• 4 івенти - офлайн та онлайн
  • 20 спікерів
  • 100 учасників та глядачів
  • 10 годин корисного контенту, що надихає на інновації, вчить креативно мислити та бути сміливими, щоб розпочати власні унікальні бізнеси, спрямовані на досягнення Цілей сталого розвитку!

Тиждень креативності в Бізнес Школі КРОК не завершується, а триває, адже адже 18 травня ми проведемо BSK Innovation Day.

Адже наша місія - створювати світогляд бізнес-лідерів,відповідальних за майбутнє.

Будьте креативними - заради майбутнього - разом з Бізнес Школа КРОК - BSK!

Набір на програму Certified Creativity Professional триває. Старт занять 15 травня.

зареєструватися