Вручення дипломів Master of Global Business Management

Перший випуск магістрів Глобального бізнес менеджменту в KROK Business School. Вручення дипломів і радість від досягнутого. Перша група це як перший крок дитини, її перше слово або перше кохання ніколи не забудеться. Перша група з представників різних країн – Нігерії, Конго, Туреччини, Ефіопії, Об’єднаних Арабських Еміратів, які прагнули розвиватися як професійні менеджери в глобальному середовищі і стали студентами програми. Для викладацької та адміністративної команди це був також перший досвід роботи з міжнародною групою. Ми вчилися разом і ми успішно завершили цей непростий шлях. Вітаємо наших перших випускників та бажаємо їм втілення амбіційних планів та кар’єрного зростання. Дякуємо викладачам за їх нелегку працю та натхнення!

Триває набір в нову групу програми. Початок занять в листопаді 2021 року.