Вітаємо першу в Україні групу слухачів IIBLC LEAN Black Belt в БШК

В квітня 2021 року перша група розпочала навчання та підготовку до іспиту для рівня Чорний пояс – IIBLC LEAN Black Belt! До занять та іспиту на рівні Чорний пояс допускаються тільки кандидати, які успішно пройшли іспит на підтвердження сертифікації Зелений Пояс по LEAN (CGBL®).

Ми радіємо з того, що випускники рівня Зелений пояс не зупиняються на досягнутому, і продовжують підвищувати кваліфікацію, отримуючи знання та опановуючи LEAN на новому, більш просунутому рівні. В групі навчаються представники наступних компаній: Інтертек, Манівео, Дельта-Вілмер та інших.

Наразі, учасниками, які бажають оволодіти Чорним поясом вже пройдено декілька тем:

• Система Менеджменту LEAN
  • Картування потоку цінності
  • Дизайн мислення та розробка продуктів в LEAN

Навчання і складання іспиту, а також підготовка практико-орієнтованного проекту відбувається англійською мовою.

Наступний навчальний підготовчий модуль Black Belt відбудеться – 22-23 травня 2021 року.

З группою працює та викладає Роман Романцов, провідний тренер та менеджер акредитованого Центру IIBLC LEAN при БШК.

Наразі триває набір нанавчання та підготовки до іспиту на початковому рівні Green Belt, початок занять – 24 квітня.2021 року. Опановуйте рівні LEAN , отримуйте сучасні та корисні знання, підвищуйте кваліфікацію та доєднуйтесь до міжнародної спільноти висококваліфікованих фахівців в царині LEAN менеджменту.

Подробиці тут: Opens external link in new windowhttps://cutt.ly/NxbTnbp

Бізнес Школа КРОК – Opens external link in new windowєдиний в Україні акредитований навчальний центр LEAN IIBLC.