Яким бути сьогодні адвокату? У світі, де потрібно швидко і адекватно реагувати на виклики ​​ситуацій, що постійно змінюються, успіху досягають фахівці, які володіють знаннями із суміжних галузей, розвиненими Soft Skills і гнучким, адаптивним інтелектом. Цій тематиці був присвячений Осінній форум ААУ «Адвокатура: Формула успіху», який в якості партнера підтримала Бізнес Школа КРОК. Викладач #BSK Оксана Сєдашова розповіла про найбільш затребувані Soft Skills для адвоката й відповіла на численні запитання. Адвокатам було цікаво:

• як формувати особистий бренд?
  • які є нові підходи в роботі з клієнтами і як комунікувати з цільовою аудиторією в соцмережах?
  • як навчитися говорити «ні»?
  • як розвивати емоційний інтелект?
  • як довго будуть в пріоритеті такі навички як комплексне рішення проблем, критичне мислення і #креативність?

Відповіді на ці питання та якісну бізнес-освіту ви отримаєте в Бізнес Школі КРОК: