Викладач Бізнес Школи КРОК є однією з 16 світових Амбасадорів Всесвітнього дня і тижня креативності та інновацій (WCID/WCIW) (Звіт)

Оксана Сєдашова, викладач Бізнес Школи КРОК, дослідник креативності, стала однією з 16 міжнародних Амбасадорів креативності ініціативи підтриманої ООН – Всесвітнього дня і тижня креативності та інновацій (WCID/WCIW), і однією з трьох амбасадорів в Європі. Оксана увійшла до складу Наглядової Ради Всесвітнього Дня і Тижня креативності та інновацій, щоб розвивати разом с колегами з усього світу ідею креативності, надавати людям можливості для розвитку креативного мислення, вчити створювати інновації задля пошуку оптимальних рішень для проблем та задач різного рівня. Найближчі плани Оксани Сєдашової – разом в європейськими амбасадорами розробити і втілити план розповсюдження ідей креативності в Європі, охопити ще більше мешканців України, проводити дослідження креативності разом зі всесвітніми експертами, ініціювати спільне проведення програм з розвитку креативного інтелекту разом з міжнародними експертами.

ЗВІТ

Кращим практикам креативного мислення можна навчитись, подавши заявку на навчання і міжнародну сертифікацію програми Certified Creativity Professional.

Навчання з 12 вересня!