Управління кризами в компанії: репутація, інформаційні війни та кібер-гігієна

Тренінг - інтенсив на основі кейсів.

80% часу програми - практика

Тривалість 2 дні. Час: з 10.00 до 18.00

Для кого

Програма створена спеціально для перших осіб компаній, СЕО, генеральних директорів, підприємців, власників.

Тренери

Програма проводиться відомими тренерами-практиками. На їхньому рахунку близько 200 успішно відпрацьованих кризових ситуацій і десятки антикризових тренінгів і програм.

• Ірина Золотаревич

Радник з питань кризових і стратегічних комунікацій. Тренер. Викладач програм MBA та міжнародних відносин. Досвід: радник Прем'єр-міністра України, керівник і засновник комунікаційних агентств і міжнародної комунікаційної асоціації, віце-президент комунікаційного холдингу.

• Сергій Біденко

Експерт з комунікацій з 20-річним досвідом інформаційних проектів для бізнеса та політичних структур.

Досвід: консультант власників та топ-менеджерів українських та міжнародних компаній з питань стратегічного управління репутацією, реагування на кризиси та захисту від інформаційних атак.

Керівник коммунікаційного агентства, яке спеціалізується на оптимізації вартості нових лідів для компаній своєчасними інформаційними інструментами.

• Олексій Барановський

Експерт з кібербезпеки. Кандидат технічних наук. Сертифікований тренер з направлень етичного хакінгу, тестів на проникнення, опрацювання інцидентів та розслідування комп'ютерних злочинів. Доцент кафедри інформаційної безпеки НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

Кризи змінилися, встигаєте ви відстежувати їх і управляти?

Сьогодні будь-який таксист в Сан-Франциско розповість вам про грядущу економічну кризу 2019-2020. А чи готові перші особи українського бізнесу до цієї кризи, стане він загрозою або можливістю? В рамках програми ми подивимося на цю кризу через призму комунікаційних можливостей і управління репутацією.

Інформаційні війни - ще один виклик нашого часу. Атаки конкурентів, рейди служб, злиття та поглинання вже давно не закінчуються стінами вашого офісу і крім знищених документів та постраждалої техніки можуть завдати бізнесу набагато більший збиток. Як управляти цими ризиками в довгостроковій перспективі, як захистити репутацію і бізнес? Не тільки поговоримо, але й відпрацюємо на практиці.

Задоволений клієнт промовчить, а незадоволений організовує флешмоб в соціальних мережах. За статистикою, негатив розходиться в соціальних медіа в 19 разів швидше добрих новин. Як забезпечити стійкість компанії до криз, ініційовану якість продукту або послуги - рішення знайдете в рамках курсу.

Кібер-безпека - абсолютно нова для багатьох тема. Базові принципи і кібер-гігієна вашої репутації - в спеціальному блоці програми.

Що в результаті?

1. Розуміння механізмів підготовки до кризи.
  2. Власний антикризовий check-list.
  3. Уміння визначати тип і рівень ескалації криз.
  4. Уміння надавати собі і бізнесу "першу антикризову допомогу".
  5. Знання механізмів роботи з інформацією під час кризи.
  6. Заготовки ключові антикризові політики і процедури компанії.
  7. Розуміння, як вести себе в разі рейду, рейдерства або будь-якого типу атаки на бізнес.

зареєструватися

Блок

Назва

Короткий зміст

Введення в теорію криз

Типи і види криз, рівні ескалації

Кейси

Ключові кризові кейси в Україні і в світі

Кризи і управління репутацією

Управління репутаційними кризами

Вплив криз на репутацію

Інформаційні війни: вступ

Ознаки репутаційних воєн, загальні принципи поведінки

Інформаційні війни і репутація

Рейдерські захоплення, злиття і поглинання: як управляти репутацією в період воєн і як запобігти фінансовим втратам в довгостроковій перспективі

Економічна криза 2019-2020: репутаційні загрози і можливості

Як використовувати економічну кризу, що починається, для скорочення вартості "лідів": управління маршрутом вашого клієнта від першого контакту до покупки.

Кібер-ризики та репутація бізнесу

Кібер-ризики і пов'язані з ними репутаційні кризи: проблеми, рішення, можливості

Розмір групи до 25 осіб

Вартість участі: 10 000 грн.

Знижка 500 грн:

• за участю двох і більше співробітників від однієї компанії
  • для випускників дипломних і модульних програм BSK

Варіанти оплати за участь:

• он-лайн по системі Easy Pay
  • готівкою
  • безготівковий розрахунок - ми виставимо рахунок за участь

У вартість входить:

Комплект роздавальних матеріалів, кава-паузи, сертифікат участі, адміністративний супровід.

зареєструватись

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко