Suistainability: як еко-тренди допомагають знайти гарні ідеї для бізнесу

Дата: 21.01.2021. Час: 16:00-16:45

Формат проведення: On-line

Мова заходу: російська

Бізнес стає сьогодні соціально відповідальним. Дійсно вдалі, проривні ідеї сьогодні пов'язані із нагальними потребами людства. Справжнє підприємництво - це не просто спосіб заробити гроші. Це нестримне бажання допомогти людям. Зробити щось, щоб їм жилось краще. Цей глобальних рух, який спрямований на пошук варіантів, які вирішують проблеми Землі, називається Suistainability. На вебінарі Оксани Сєдашової, викладачки Бізнес Школи КРОК, ви дізнаєтесь, чому тільки соціально спрямовані бізнес-ідеї можуть стати успішними бізнесами.

Питання до обговорення:

• Де шукати проривні бізнес-ідеї?

• Кейси з усього світу: як бажання допомогти принесло неймовірні прибутки

• Креативність та обмеження: чому круті ідеї народжуються там, де немає жодних ресурсів?

• Що робити далі, коли гарна ідея вже є?

Що ви отримаєте?

• Концентрат креативної енергії від спікера, що змусить вас не кидати ідею, а втілювати її в життя

• Джерела для отримання нових бізнес-ідей

• Уявлення про способи створення унікальних бізнес-ідей

• Дорожню карту "Від ідеї до реалізації"

• Бонус у вигляді знижки 10% на модуль спікера у програмі "Бізнес-навігатор"

Спікер:

Оксана Сєдашова - РhD, доцент Бізнес-школи КРОК, експерт з креативності з понад 23-річним досвідом, глобальний амбасадор креативності (ООН).

• Вартість участі - 99 грн.
  • Завжди діє спеціальна знижка для студентів та випускників Бізнес Школи КРОК

Реєстрація обов'язкова