Стартувала нова група Mini MBA

Бізнес Школа КРОК вітає нове поповнення в родині програми Mini MBA! Серед учасників програми - власники підприємств, директори, фінансові директори та директори з маркетингу компаній України, які представляють різні сфери бізнесу - медіабізнес, агробізнес, рітейл, IT та діджитал маркетинг. Докладніше з профілем групи можна ознайомитися тут.

Ми провели опитування та запитали у учасників 19-ї групи Міні МВА, що саме спонукало їх обрати Бізнес Школу КРОК як провайдера навчання? З'ясувалось, що наших клієнтів приваблює склад модулів Mini MBA та їх зміст, викладачі з високим рівнем експертизи та доступна вартість навчання.

А на питання, які проблеми в бізнесі вони прагнуть вирішити, студенти відповіли що хочуть збільшити доходність бізнесу, отримавши сучасні прикладні знання, а також відкрити нові перспективи, розвинути лідерські навички. Найбільшу зацікавленість становить менеджмент, практичні інструменти економіки , та звісно продажі. Учасники програми готові до нових звершень й налаштовані активно застосовувати набуті знання у практику ведення бізнесу! Команда Бізнес Школи КРОК бажає успіхів у навчанні та звершень у бізнесі всім новим членам нашої родини Міні МВА!

Є можливість приєднатися до будь- якого модуля Міні МВА! Визначайтесь та приєднуйтесь!