Розвиток медіації між Україною та Казахстаном

14 травня 2020 року Бізнес Школа КРОК (Україна) спільно з Центром медіації та права "Парасат" (Казахстан) провели спільну нараду з питань обговорення подальших планів розвитку медіації. Вказана співпраця відбувається в рамках Меморандуму, який підписано між Україною та Казахстаном.

Від України брали участь Директор Бізнес Школи КРОК Ольга Карпова, викладачі Бізнес Школи КРОК Оксана Сєдашова і Вікторія Поліщук.

Від Казахстану взяла участь Директор Центру медіації та права "Парасат" Гульмайдан Урозбаєва.

На зустрічі сторони поділилась досвідом розвитку медіації в кожній із країн, обговорили питання законодавчого регулювання медіації в Кахастані та Україні, відповідальність медіаторів, існуючі практики медіацій, а також озвучили проблемні питання ведення реєстрів медіаторів, розвиток спільних досліджень та участь в міжнародних заходах з питань медіації.

Результатом нашої зустрічі стало визначення першочергових спільних планів для розвитку медіації між двума країнами.