Ранкова розмова: продовження «Florida Creativity Conference XVI Insights»

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, вул. Табірна, 30-32

Дата: 10 квітня 2019 року. Час проведення: 10:00-12:00

Спікер: Оксана Сєдашова

Креативність як здатність до творення нового і вміння миттєво знаходити неочевидні рішення проблем - один з головних навичок сучасної людини, згідно з даними World Economic Forum і LinkedIn. Обговоренню і демонстрації різноманітних проявів креативності, особливостям розвитку креативного мислення присвячена Florida Creativity Conference XVI в США.

10 квітня 2019 року цінних контентом з Florida Creativity Conference XVI в форматі Morning Talk поділиться Оксана Седашова, PhD, єдиний спікер на конференції від України, викладач Бізнес Школи КРОК, лідер Центру Досліджень Креативності BSK, автор програми "Креативне мислення в бізнесі".

Ви дізнаєтесь:

• які сьогодні актуальні тренди, майбутні тенденції, сучасні підходи і формати розвитку креативного мислення в бізнесі;
  • нові креативні інструменти для вирішення проблем;
  • секрети активації креативного потенціалу особистості через розвиток власної автентичності.

Вартість участі: 200 грн.

Викладачі, студенти і випускники Бізнес Школи КРОК - безкоштовно.

Оксана Сєдашова Дізнатися детальніше: Оксана Сєдашова
SedashovaOA@krok.edu.ua