Дні відкритих дверей 2019

Презентація програм МВА

Зареєструватися

Місце проведення:

• Університет "КРОК", вул. Табірна, 30-32 (ст. м. "Берестейська")

Кому корисно відвідати цей захід?

Запрошуємо відвідати Бізнес Школу КРОК і дізнатися про навчальні програми, новинки, зміни в програмах і про новини. Ми допоможемо підібрати програму відповідно до ваших запитів і потреб, познайомимо з викладачами, студентами та випускниками. Якщо Ви відчуваєте потребу в змінах, або щось йде не так, як хотілося б в професійному житті, або ж потрібен поштовх для кар'єрного зростання, систематизація попереднього досвіду, експертна незалежна оцінка, ділові зв'язки, є хороший засіб - йдіть вчитися в Бізнес Школу.

Відвідавши презентацію програм, Ви дізнаєтеся про програми для дорослих і досвідчених людей, зокрема про програми МВА, які пропонує BSK і в чому полягає користь від навчання.

Позбавляйтеся від "синдрому відкладеного життя", вчіться та розвивайтеся, підбирайте програму, тренінг, майстер-клас, які найбільш корисні та цікаві для професійного розвитку, особистісного росту і вашого бізнесу.

До зустрічі на презентаціях в зимово-весняному сезоні 2019 року!

Кожен учасник отримає знижку в розмірі 5% на програми МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, заплановані на перше півріччя 2019 року.

Вхід вільний!

Зареєструватися

Не зручні дати і час - замовте

індивідуальну консультацію