Дні відкритих дверей 2018

грудень

Презентація програм БШК

зареєструватися

Місце проведення: Університет «КРОК», вул. Табірна, 30–32 (ст. м. «Берестейська»)

Кому корисно відвідати цей захід?

Запрошуємо відвідати Бізнес Школу КРОК і дізнатися про навчальні програми, новинки, зміни в програмах і про новини. Ми допоможемо підібрати програму відповідно до ваших запитів і потреб, познайомимо з викладачами, студентами та випускниками. Якщо Ви відчуваєте потребу в змінах, або щось йде не так, як хотілося б в професійному житті, або ж потрібен поштовх для кар'єрного зростання, систематизація попереднього досвіду, експертна незалежна оцінка, ділові зв'язки, є хороший засіб - йдіть вчитися в Бізнес Школу

Відвідавши презентацію програм, Ви дізнаєтеся про програми для дорослих і досвідчених людей, зокрема про програми МВА, яку пропонує BSK і в чому полягає користь від навчання.

Позбавляйтеся від «синдрому відкладеного життя», вчіться та розвивайтеся, підбирайте програму, тренінг, майстер-клас, які найбільш корисні та цікаві для професійного розвитку, особистісного росту і вашого бізнесу.

До зустрічі на презентаціях в осінньому сезоні 2018 года!

Кожен учасник отримає знижку в розмірі 5% на програми МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, заплановані на друге півріччя 2018 року.

Вхід вільний!

Зареєструватися

Контактна особа: Юлія Дорогінська, тел. (+38 044) 455-69-81; e-mail: office(at)krok.edu.ua

Не зручні дати і час – замовте індивідуальну консультацію !