Онлайн-семінар «Залучення нових клієнтів і партнерів, використовуючи інструменти Digital Sales & Marketing»

У сучасному світі власникам бізнесу та керівникам необхідно тримати руку на пульсі останніх трендів розвитку бізнесу і збільшення прибутку.

Нові інформаційні технології в еру інтернету диджиталізаціі дають зручний доступ до отримання корисної інформації, а також можливость спілкуватися з експертами, перебуваючи в різних країнах.

19 липня 2016 з 19.00 до 20:30 Бізнес Школа КРОК спільно з міжнародними експертами німецької компанії NeuVenture Global проводять он-лайн семінар "Залучення нових клієнтів і партнерів, використовуючи інструменти Digital Sales & Marketing" - успішні західні практики глобальних корпорацій DELL І IBM, які в 2 рази скоротять ЦИКЛ ПРОДАЖ і збільшать ПРИБУТОК від 23%.

Розвиток бізнесу - безперервний процес і впровадження нових сучасних технік невід'ємна частина успіху. Основна мета он-лайн семінару - ознайомити учасників з деякими техніками міжнародних продажів, які ви зможете застосувати вже сьогодні в своєму бізнесі для пошуку нових клієнтів і збільшення прибутку компанії.

Що Ви отримуєте:

У 2 РАЗИ СКОРОЧЕННЯ ЦИКЛУ ПРОДАЖУ

західні технології з метою мінімізувати кроки і час від початку спілкування з клієнтом до угоди;

ВІД 12% ЗБІЛЬШЕННЯ КОНВЕРСІЇ

деякі техніки цифрових продажів і маркетингу, які використовують провідні глобальні корпорації (IBM, Dell і т.д.);

ВІД 23% ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКУ

деякі стратегії і канали дистанційного просування бізнесу і пошуку ділових контактів в b2b, b2p в країнах СНД і за кордоном;

DO'S І DONT'S

іміджеві do's and don'ts при позиціонуванні ОН-ЛАЙН компанії і спілкуванні з діловими партнерами в країнах СНД і за кордоном;

Q & A

відповіді на питання і рекомендації по вашому бізнесу.

Кому цікаво відвідати цей вебінар:

• Власникам бізнесу

• ТОП менеджерам

• Комерційним директорам

• Керівникам відділів продажів та маркетингу

3 причини чому для вас пропустити он-лайн семінар буде великою помилкою...

• Подібної інформації російською мовою ви не знайдете на ринку СНД, адаптована експертами під СМБ сегмент на основі інсайдерської інформації глобальних корпорацій DELL і IBM.

• Ми експерти міжнародного рівня і застосовували дані техніки у своєму бізнесі. Те, що Ви отримуєте - це структура і витримка, без води.

• Ми проводимо цей захід тільки один раз.

ХТО БУДЕ ПРАЦЮВАТИ З ВАМИ:

ПРОФЕСІОНАЛИ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

Інна Армстронг

Експерт-практик з питань міжнародного співробітництва та ведення переговорів з діловими партнерами у Німеччині. Професійний досвід у міжнародних компаніях, ведення проектів і переговорів (Catepillar, JP Morgan, Siemens, DeLaval) в 5 країнах Європи і Азії.

Власний бізнес в Німеччині. Засновник компанії NeuVenture Global.

Дар'я Рекер

Експерт-практик по становленню і розвитку стартапів, в галузы міжнародних продажів та маркетингу, член асоціації ірландських консультантів.

Консультант по становленню та стратегічному розвитку відділів продажів у малому і середньому бізнесі з досвідом роботи в компаніях від 5 чоловік до глобальних організацій (ІБМ, Делл). Власник декількох бізнесів. Керуючий партнер компанії NeuVenture Global в Ірландыъ

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ЗАРАЗ:

Крок 1: Заповніть форму.

Крок 2: Здійсніть оплату і до зустрічі на он-лайн семінарі!

Крок 3: Після отплати вам на пошту прийде лист з підтвердженням реєстрації.

ЗАБРОНЮЙТЕ ВАШУ УЧАСТЬ

до 1 липня - 300 грн