9 липня 2020 року був підписаний Меморандум про співробітництво між Університетом КРОК та ISC Paris Business School, однією з провідних бізнес шкіл Франції. Сторони домовилися про співпрацю в таких напрямках:

• Реалізація програм мобільності, а саме обмін студентами та викладачами.
  • Реалізація дослідницьких проектів та передача знань.
  • Спільна розробка нових проектів та програм.
  • Координувати співробітництво двох інституцій буде KROK Business School.

ISC Paris Business School є приватним навчальним закладом, що входить до групи Grande École.

Якість програм, що надає ISC Paris є всесвітньо визнаною, про що свідчать акредитації AACSB, AMBA та EPAS. За рейтингом Financial Times, ISC Paris Grande École входить до числа провідних європейських та світових шкіл бізнесу.

Ми плануємо розвивати міжнародні стратегічні партнерські стосунки з нашим новим французьким партнером і створити нові можливості для розвитку студентів, викладачів, а також покращувати якість програм, що надає KROK Business School та інші підрозділи Університету КРОК. Наразі перші точки дотику вже визначені, це розвиток програм МВА, магістерських та бакалаврських програм, спільні дослідження та публікації, обмін досвідом щодо вдосконалення викладацької майстерності.