Медіатори міжнародного класу Бізнес Школи КРОК

Викладачі KROK Business School Оксана Седашова, Світлана Стадник, Інна Доляновська, Олег Трибой, Анна Зубачова, учасники проекту ЄС Еразмус+ MEDIATS успішно пройшли повний курс навчання тренерів від Netherlands Business Academy за програмою International Master Mediation Federation. Учасники отримали ступені International Counsellor of Mediation та International Certified Mediator. Навчання проходило протягом двох тижнів в Університеті Туріба (Рига, Латвія) та Католицькому університеті Святого Антонія (Мурсія, Іспанія) в рамках проекту Європейського Союзу Еразмус + MEDIATS. Тренінг провели практикуючі тренери-медіатори з Голландії, Латвії та Іспанії для учасників з України, Азербайджану та Грузії, які пройшли 250 годин теорії та практики медіації, а наприкінці склали іспит, продемонструввши набуті в процесі навчання навички медіатора. Особливістю навчання була велика кількість симуляцій, постійний зворотний зв'язок за оцінкою навичок не тільки від тренерів, а й від колег, парна та групова взаємодія. Наступним кроком пройденого тренінгу буде передача знань викладачам, які задіяні в програмі "Магістр медіації та менеджменту конфліктів", а також формування стратегії розвитку медіації в Україні.

Навчайтесь у кращих - подавайте заявки на навчання на магістерській програмі "Магістр медіації та менеджменту конфліктів" Бізнес Школи КРОК! Відкрито набір в наступну групу. Зареєструватися »