Медіація: співробітництво Україна - Казахстан

KROK Business School продовжує розвивати міжнародне співробітництво в сфері медіації. 17 червня 2020 року KROK Business School, Україна і Центр медіації та права «Парасат», Казахстан, провели панельну дискусію на тему «Особливості онлайн-медіації». Тема обрана не випадково, глобальний карантин вніс свої корективи і в практику медіації. Ключові меседжі - чи працює онлайн-медіація в Україні та Казахстані, які умови її успішності, в яких сферах її застосовувати неможливо і чому, обмеження і питання конфіденційності, якими інструментами і навичками повинен володіти медіатор при проведенні медіації. У дискусії взяли участь представники від KROK Business School - Ольга Карпова, директор, Вікторія Поліщук, Олег Трибой, Галина Сасіна, Світлана Стадник, Оксана Седашова, викладачі програми Медіація та менеджмент конфліктів, сертифіковані медіатори, і медіатори з усього Казахстану - директор Центр медіації та права «Парасат» Гульмайдан Урозбаева, медіатори Алтинбек і Бібігуль Ібрагімова, Катанбай Кашкенов, Салтанат Кайдарова, Алія Куртаева, Оксана Шкапяк.

Представники KROK Business School поділилися з казахськими колегами досвідом навчання медіації в Латвії та Іспанії, що стало можливим завдяки участі в проекті ЄС Erasmus + MEDIATS, передали досвід навчання студентів програми «Магістр медіації та менеджменту конфліктів» онлайн, а казахські партнери поділилися інсайтами про розвиток медіації в Казахстані в умовах карантину.

За підсумками дискусії буде підготовлений збірник рекомендацій «Медіація: Казахстан-Україна», де будуть представлені принципи та напрацювання медіаторів обох країн. Наступна панельна дискусія відбудуться у липні та буде присвячена питанням комерційної медіації.

KROK Business School продовжує напрацьовувати досвід в навчанні професійних медіаторів, розвиваючи міжнародні зв'язки. Саме час переймати цей досвід, отримуючи кращі знання і практичні навички на програмі «Магістр медіації та менеджменту конфліктів»: Діють знижки. Початок навчання наступної групи: листопад 2020. Більше інформації та реєстрація за посиланням: https://bs.krok.edu.ua/ru/magistr-mediacii-i-menedzhmenta-konfliktov/