Майстер-клас: «HiPo: як компанії виявити співробітників з високим потенціалом?»

Дата: 27 травня 2021 Час: 17:00-18:00

Формат: оффлайн

Для кого: Власники і менеджери малого і середнього бізнесів, керівники і директори департаментів, які беруть участь в управлінні людьми.

Потенціал - сукупність всіх можливостей, навичок, засобів людини в будь-якій області, які гарантують успішність його як фахівця в майбутньому.

• Хто такі HiPo (High Potential)?
  • Які методики оцінки застосовують компанії, щоб виявляти співробітників з високим потенціалом?
  • Як з ними працювати далі?

Питання до обговорення:

• Що таке потенціал і як його оцінити?

• Амбіції: "+" і "-"

• Як визначити HiPo: методики і інструменти.

Спікер:

Наталія Калініна

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, доцент Бізнес Школи КРОК, консультант, PhD, MBA.

Професійний досвід роботи в сфері управління людськими ресурсами більше 20 років. З 2010 р. по 2014 р. займалася напрямком розвитку людських ресурсів у великому українському банку в якості Члена Правління Банку. В рамках корпоративної діяльності ініціювала, розробила і реалізувала масштабні проекти з формування корпоративної культури, мотивації та стимулювання персоналу, оцінки персоналу, створення корпоративних навчальних центрів.

Увага! Після майстер-класу відбудеться презентація програм Бізнес Школи КРОК.