Квітень 2021 - в Бізнес Школі Крок два нових магістри - випускники програми Master of Global Business Management

Ми раді повідомити, що Радж і Маюри, сімейна пара з Індії, студенти програми Master of Global Business Management, представили свої відмінно виконані дипломні проекти за темами: «Глобалізація та виклик змін» і «Стратегія входу до Індії, як країни із зростаючим ринком, для глобальної інтернет-фармацевтики з Канади.

Студенти продемонстрували глибокі знання і добре розвинені навички, отримані під час навчання на програмі. Зусилля студентів були винагороджені відмінними оцінками за виконану роботу.

Захист дипломних проектів пройшов в дружній підтримуючій атмосфері.

Куратори магістерських проектів професор Ірина Петрова і доктор Наталія Зогорняк високо оцінили виконану студентами роботу.

Ми дуже пишаємося результатами наших випускників, Раджа і Маюри, бажаємо їм подальших досягнень і успіхів в застосуванні отриманих знань у майбутній трудовій діяльності!

Більш детальну інформацію про програму Master of Global Business Management ви знайдете тут: Opens external link in new windowhttps://cutt.ly/ivuMOnA