Компанія TM CIOneer - партнер програми МВА ІТ

Компанія TM CIOneer та Бізнес Школа КРОК підписали Меморандум про співробітництво, що відкриває нові можливості для учасників програми МВА зі спеціалізацією ІТ. Компанія ТМ CIOneer об’єднує бізнес-консультантів з досвідом управління інформаційними технологіями, управління проектами, оптимізації процесів, побудови інфраструктури, інформаційної безпеки, створення додатків, управління ризиками.

Співробітництво між Бізнес Школою КРОК та Компанією TM CIOneer відкриває різноманітні можливості для студентів програми МВА зі спеціалізацією ІТ. Наразі, студенти Бізнес Школи КРОК матимуть можливість навчатися на програмах підготовки ІТ директорів, організованих компанією TMCIOneer. Навчання студентів МВА ІТ на спеціалізованій програмі сприятиме підвищенню рівня зрілості CIO, концентрації сучасних знань і досвіду ІТ-керівників в єдиній програмі, розвитку професійної ІТ-спільноти в Україні.

Крім того, згідно з Меморандумом про співпрацю, планується організація і проведення спільних заходів, таких як конференції, семінари, круглі столи, обговорення, тощо з питань професійного розвитку ІТ директорів, менеджменту компаній, розвитку бізнесу, персональної ефективності, ІТ консалтингу та інших напрямків, що становлять взаємний інтерес.

Майбутнє співробітництво буде спрямоване на розвиток студентів МВА - IT директорів, керівників підприємств, установ та організацій. Для Бізнес Школи – це чудова можливість пропонувати практико-орієнтоване навчання для ІТ директорів та формувати майданчик для спілкування, розуміння потреб СІО в бізнес-освіті, вивчення майбутніх трендів та визначення напрямків дій.

Більше про програму МВА ІТ можна дізнатися за посиланням »