Команда MEDIATS Бізнес школи КРОК - переможці міжнародного проекту

В жовтні 2020 року Одеська обласна група медіації за підтримки Глобального партнерства щодо запобігання збройних конфліктів (GPPAC) запросила студентів та викладачів вищих навчальних закладів прийняти участь в міжнародному проекті з серії вебінарів та воркшопів «Empowering Youth with conflict analysis skills - empowering community». Проект за підтримки GPPAC був направлений на отримання навиків аналізу конфліктів, з реальними кейсами в громадах, обмін знаннями і навиками серед молоді регіону Східної Європи.

Від Бізнес Школа КРОК в конкурсі брала участь команда з 5 студентів та 1 викладача, які є учасниками проекту MEDIATS за підтримки ERASMUS +.

Протягом 3 місяців з жовтня по грудень 2020 року учасники проекту мали можливість проаналізувати надані організаторами кейси та презентувати рішення, а в фіналі кожна команда представила свій власний проект аналізу конфлікту своєї спільноти, отримуючи при цьому консультацію спеціалістів з багаторічним досвідом – менторів проекту.

Команда MEDIATS Бізнес Школи КРОК – студенти магістратури за програмою «Медіація та менеджмент конфліктів» представила фінальний проект під назвою «Конфлікт навколо заливних луків села Хорошки Полтавської області». Представлення даного проекту відбулося у вигляді відеоролика в якому учасники команди представили описання кейсу та детальний аналіз конфлікту за допомогою декількох інструментів аналізу. Керівником проекту виступила Оксана Демченко, викладач Бізнес Школи КРОК.

Враховуючи продемонстровані глибокі знання в конфліктології, вміння користуватись методами і інструментами аналізу конфліктів, креативність у підготовці матеріалів презентації., методом голосування журі, команда Бізнес Школи КРОК отримала перше місце.

Пишаємося нашим студентами та вітаємо переможців конкурсу!