Інструменти візуального менеджменту в Бізнес-Школі КРОК

4 квітня в бізнес-школі КРОК відбувся бізнес-сніданок "Lean і візуальний менеджмент. Visual Workplace Workshop". Учасники заходу, співробітники виробничих і будівельних компаній України дізналися, чому співробітник краще сприймає і розуміє саме візуальні інструкції, а не текстові. "Якщо ви не бачите - ви не знаєте", - саме на цьому принципі заснований візуальний менеджмент, який є великою і невід'ємною частиною Lean.

У форматі воркшопу присутні разом з тренером Романом Романцова обговорили ряд актуальних питань Lean і візуального менеджменту:

• Що і навіщо візуалізувати на підприємстві?
  • Які технології візуального управління використовуються в Lean-бережливого виробництва?
  • Як зробити, щоб метрики стимулювали дії?
  • Як організувати візуальний контроль?
  • Правила створення і оформлення Visual Management Board

Під час заходу учасники виконали декілька практичних завдань по розробці та запровадженню принципів візуального менеджмента на підприємстві, що дозволило відпрацювати деякі інструменти візуалізації. Детально ознайомитися та більш глибоко вивчити ці та інші питання можна на програмі підготовки до міжнародної сертифікації Lean IIBLC на рівень "Зелений пояс", яка стартує 26 квітня.