«Imagineering Workshop» з Масаакі Хасегава

22 жовтня 2018 року

«Imagineering Workshop» з Масаакі Хасегава

У VUCA-світі важливо бути гнучким, швидко реагувати на зміни і знаходити ефективні рішення, вміти формувати конкурентні переваги компаній і продуктів, бачити цінність для споживача. Для успішної реалізації цих завдань потрібні різні навички. І одна з них - це креативне мислення.

Саме тому у відповідь на виклики сучасності ми організовуємо CREATIVITY DAYS IN BSK.

Imagineering Workshop заснований на експериментальному навчанні і передбачає залучення учасників до процесу формування креативного мислення.

Модератор та ведуча Оксана Сєдашова - PhD, Бізнес Школа КРОК, експерт з питань креативності та інноваційного розвитку особистостей та команд. Автор моделі розвитку креативності "Total Creative". Тренер, спікер.

Спеціальний Гість Бізнес Школи Масаакі Хасегава

Спікер: Масаакі Хасегава (Мадрид, Іспанія) - творець Creativida, радник компанії Strategic Design Company і амбасадор Сучасного Музею Каліграфії. Художник, автором трьох книг про креативність, у тому числі книги "Мистецтво та інновації", яка вийшла в Японії цього року. Масаакі входить до 100 кращих спікерів в Іспанії проекту Thinking Heads. Масаакі розробив проект "Connect People Thru Art Beyond Borders", оскільки мистецтво має важливу роль для з'єднання людей за межами кордонів, таких як національність, мова, релігія, стать та вік.

Мова зустрічі - англійська.

У програмі - презентація, експерименти і практичні вправи, спрямовані на розкриття креативного потенціалу учасників.

Відвідавши Imagineering Workshop, ви:

• дізнаєтеся, як функціонує ваш мозок при генеруванні ідей
  • прокачає нестандартне мислення за допомогою спеціальних вправ, що дозволять вам звільнити розум від шаблонів і оволодіти новими моделями мислення
  • трансформуєте свої переконання і завдяки цьому станете більш креативними
  • зрозумієте, як важливо навчитися виходити за межі зони комфорту
  • дозволите собі робити те, на що довго не наважувалися
  • використаете силу синестезії для активації креативності
  • підключите силу уяви і ваш сенсорний досвід для конструювання свого ідеального майбутнього
  • навчитеся поєднувати те, що здається недоречним, і побачите, як народжуються інновації.

Запрошуємо відвідати Imagineering Workshop і зануритися в рідкісний, унікальний досвід зустрічі з власної креативністю.

Локація: Бізнес Школа КРОК - вул. Табірна, 32, м. Київ

Таймінг: 18:00 - 20:30, 22 жовтня

Вартість:

• "Early Birds" - 250,00 грн. - при оплаті до 10 жовтня.
  • Після 10 жовтня - 300,00 грн.
  • Діє пропозиція: при оплаті за 2-х учасників та більше вартість участі становить 250 грн. за кожного.

Для студентів БШК вхід вільний.

зареєструватися

Також нагадуємо, що в рамках CREATIVITY DAYS IN BSK

21 жовтня 2018 року

Інтенсив "Креативне мислення в бізнесі" від Оксани Сєдашової, на якому ви оволодієте кращим методом генерування ідей та управління креативнисм потенціалом.

Локація: Бізнес Школа КРОК

Таймінг: 10:00 - 18:00

Вартість участі: 2800,00 грн. без ПДВ.

Для випускників Бізнес Школи КРОК - 2500,00 грн. без ПДВ.