Ідея - супер! А чому не продається?

Дата: 04.02.2021. Час: 16:00 - 16:45

Формат проведення: On-line

Мови заходу: українська, російська

Питання до обговорення:

• Чому важливо мати конкретний план виходу на ринок?

• Що відрізняє стратегію Go-To-Market від типової маркетингової стратегії?

• Що саме потрібно знати про свою компанію, продукт та ринок, щоб закріпити свої позиції?

• Як реально оцінити свої можливості та віртуозно уникнути помилок під час виходу на ринок?

• Які знання та компетенції є корисними під час будування стратегії виходу на ринок?

Що ви отримаєте?

• Купу позитивних емоцій

• Можливість уникнути класичних помилок під час виходу на новий ринок

• Корисні поради щодо побудови дорожньої карти Go-To-Market

• Бонус у вигляді знижки 10% на 3 модулі спікера у програмі "Бізнес-навігатор"

Спікерка:

Тетяна Кравченко - бізнес інструкторка, РhD, доцентка Бізнес-школи КРОК, експертка з питань просування інноваційної продукції на ринок.

18+ років в інноваційній сфері та освіті: бізнес-акселератор "Business Sharks", фонд CRDF GLOBAL в Україні, група компаній "Укрліфт", Донецька ОДА, ДонНУ ім. Василя Стуса.

Модераторка:

Наталія Калініна - бізнес тренерка міжнародної сертифікації, РhD, MBA, доцентка Бізнес-школи КРОК

• Вартість участі - 99 грн.
  • Завжди діє знижка для студентів та випускників Бізнес Школи КРОК

Реєстрація обов'язкова