BSK Innovation Day

16:30 – 18:00 панельна дискусія

18:00-18:30 нетворкінг

Peremoga Space - вул. Ярославів Вал, 15, Київ

Що потрібно робити для формування і розвитку в Україні екосистеми інновацій та їх впровадження, і чому це важливо для розвитку бізнесу, економіки та країни в цілому? Про це будемо говорити з людьми, для яких інновації та їх впровадження - це щоденна робота.

Спікери:

• Антон Мельник – експерт з інновацій, інвестицій та стартапів в Міністерстві цифрової трансформації України
  • Лідія Пащук - президент K.Fund
  • Євген Саранцов - засновник REACTOR - платформи відкритих інновацій
  • Сергій Коваль - керівник цифрової трансформації в банку
  • Модератор - Ольга Карпова, CEO Бізнес Школи КРОК

З запрошеними спікерами в форматі панельної дискусії ми обговоримо:

• Який інноваційний шлях України?
  • Де потрібні інновації, для чого, які умови для їх появи?
  • Які інновації вже впроваджені в Україні та в чому ми випереджаємо інші країни?

Україна займає 45-місце в світі за показником рівня розвитку інновацій згідно Глобального індексу інновацій (Global Innovation Index). Методологія дослідження, розроблена французькою бізнес-школою INSEAD, передбачає вивчення ресурсів і умов для проведення інновацій, якими володіє держава, а також досягнуті практичні результати здійснення інновацій. Таким чином, підсумковий індекс являє собою співвідношення витрат і ефекту, що дозволяє об'єктивно оцінити ефективність зусиль з розвитку інновацій в тій чи іншій країні.

Взяти участь в BSK Innovation Day можливо за попередньою реєстрацією і підтримавши благодійну ініціативу Бізнес Школи КРОК в партнерстві з Opens external link in new windowRazomGo.

зареєструватися