Бізнес зустріч на тему «Сегментація клієнтської бази»

Дата та час проведення: 15 серпня 2017 року, 19:00 - 21:00

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, м. Київ, вул. Лагерна, 30/32

Запрошуємо всіх бажаючих на бізнес зустріч!

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

• люди, котрі планують новий напрямок бізнесу чи тільки починають свою справу;

• маркетологи та продажники, які хочуть знайти нові ринки, канали та розібратись, чому погано відбуваються продажі

1. Сегментація: чому все не підходить для всіх

2. Підходи до сегментації. Методи сегментації в залежності від ринку

3. Критерії сегментації. Типові помилки та як їх запобігти

4. Чи хочемо ми працювати саме з цими клієнтами? Ефективність сегменту

5. Практичне завдання (кейс). Розбір польотів

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ БІЗНЕС ЗУСТРІЧ?

Після зустрічі ви зможете по-новому подивитись на своїх вже існуючих клієнтів, а також побачити потенціал нових. Вона необхідна тим, хто розуміє, що бізнес будується на клієнтах. А хто вони - ми спробуємо розібратись разом

Олена Нероба має досить великий досвід роботи у провідних банках з 2004 до 2015 року, пройшла шлях від менеджера з продажів до керівника напрямку стратегічних програм Аутсорсинг (ЄС, Україна, РФ): фінансовий менеджмент, управління продажами.

З 2015 року є директором Daniel Trading SA, Швейцарія (торгівля сировиною та продуктами переробки).

Більш того, Олена має досвід виступу на міжнародних конференціях (з 2011 р.), а також досвід викладання (з 2005 р.).

Успішно співпрацювала з такими великими компаніями як АПК - ИНФОРМ, GUARCESS, Thomson Reuters, Integrities, Interlegal, УкрАгроКонсалт.

До зустрічі 15 серпня о 19:00 за адресою: Бізнес Школа КРОК, вул. Лагерна, 30/32

Телефони для довідок: (044) 455-69-81; (097) 055-19-39

e-mail: karmazinaa(at)krok.edu.ua