Бізнес-сніданок "Сертифікація LEAN IIBLC® в Україні"

Дата: 21/08/2018. Час: 10:00-12:00

Місце: м. Київ, вул. Табірна, 30-32, Бізнес Школа КРОК

LEAN - тренд сучасного бізнесу, що набуває популярність в Україні. Останні кілька років, в зв'язку з підвищенням рівня конкуренції на ринку і в силу необхідності оптимізації затрат і скорочення частини витрат, багато компаній звернули свою увагу на підхід LEAN (Кайдзен, Ощадливе виробництво), як один з найбільш діючих підходів до підвищення операційної ефективності, трансформації компанії і залучення персоналу в процес змін.

Як завжди, в разі наявності попиту, ринок відповідає різноманітністю пропозицій по навчанню та консалтингу по даному напряму. Але виникає питання щодо рівня знань і підготовки спеціалістів та компаній, що надають ці послуги, а також незалежної оцінки та підтвердження знань та навичок ваших співробітників, які пройшли навчання за LEAN.

21 серпня під час бізнес-сніданку у форматі дискусії ми обговоримо необхідність та значення незалежної оцінки знань та міжнародної сертифікації по LEAN, а також поговоримо на тему переваг та користі, які отримають компанії та спеціалісти за умови успішного проходження такої сертифікації.

В ході даного обговорення, учасники зможуть отримати відповіді на наступні питання:

• Що таке LEAN підхід і які конкурентні переваги дає цей підхід для компаній і їх співробітників?

• У яких сферах діяльності можна застосувати принципи LEAN?

• Які існують можливості з навчання по LEAN?

• Які існують міжнародні системи сертифікації по LEAN?

• Як пройти міжнародну Сертифікацію LEAN IIBLC® в Україні?

Вартість участі: 100 грн.

Оплата онлайн: //easypay.ua/catalog/services/education/universitet-krok

зареєструватись