Бізнес-сніданок на тему: «Інноваційність компанії, зростання вартості бізнесу і інтелектуальний капітал»

8 листопада 2017 року з 10.00 до 12.00. Початок о 10:00.

Бізнес-сніданок на тему:

"Інноваційність компанії, зростання вартості бізнесу і інтелектуальний капітал"

Місце проведення: BSK, Університет КРОК, вул. Лагерна 30-32

Запрошуємо до участі топ-менеджерів, керівників, фінансових директорів, директорів зі стратегії та розвитку, HR директорів і всіх хто цікавиться питаннями створення і управління інтелектуальним капіталом.

Запропонована тема є актуальною для компаній з високою часткою нематеріальних активів - ІТ компанії, сервісні компанії.

Під час бізнес сніданку мова піде про створення та управління інтелектуальним капіталом як інструментом відповіді на виклики та зміни зовнішнього оточення, про створення потенціалу зростання інвестиційної привабливості та вартості бізнесу.

Під час зустрічі ми будемо шукати відповіді на питання:

• Як сформувати систему управління знаннями та людським потенціалом щоб забезпечити інноваційність та конкурентоспроможність компанії?

• Чи є можливість залишатися конкурентоспроможними в умовах безперервних технологічних змін та динамічно - мінливого бізнес-середовища?

А також розберемося з:

• Що таке інтелектуальний капітал в сучасному світі

• Як трансформувалося поняття інтелектуального капіталу за останні десятиліття

• Актуальність створення і управління інтелектуальним капіталом для компаній з високою доданою вартістю

• Стратегічний і фінансовий аспект управління інтелектуальним капіталом

На завершення зустрічі ми розглянемо приклад реального проекту по створенню і управлінню інтелектуальним капіталом, цілі та отримані вигоди, а також обговоримо чи є майбутнє у інтелектуального капіталу в Україні.

зареєструватися

Модератор і контент-лідер зустрічі: Ірина Олейникова PhD, МВА Grenoble Graduate School of Business, CIMA, Advanced Diploma in Management Accounting

Автор книги Intellectual Capital Recognition та ряду статей в українських і зарубіжних виданнях

Досвід роботи: 15+ років управлінського досвіду в великих українських і зарубіжних компаніях:

• НК Альянс - Віце-Президент з економіки та фінансів

• Телесистеми України - Директор Фінансового Управління

• Донбас Арена - Фінансовий Директор

• Global University System (London) - Операційний і Фінансовий директор однієї з компаній Групи

• ESH - Керуючий партнер

• Консультант американських і британських фондів при угодах з купівлі бізнесів.

Область експертизи і спеціалізація: Управління ефективністю і результативністю бізнесу, Управління змінами, Інтелектуальний капітал: оцінка та використання в цілях зростання вартості і ефективності бізнесу, Ризик Менеджмент, Фінансовий менеджмент, Корпоративні фінанси, Стратегічні фінанси.

зареєструватися

Вхід вільний