Бізнес Школа КРОК - партнер Вебстерского Центру Креативності та Інновацій (WCCI)

Бізнес Школа КРОК стала партнером Вебстерского Центру Креативності та Інновацій (WCCI), що веде свою діяльність у Вебстерскому Університеті в Женеві, Швейцарія.

У найближчих планах Бізнес Школи КРОК в рамках співпраці з WCCI передбачається розвиток напрямку бізнес-креативності: створення і тестування нових інструментів креативності для бізнесу, проведення спільних глобальних досліджень, обмін досвідом, формування спільних навчальних програм розвитку креативного мислення міжнародного рівня.

WCCI співпрацює з широкою мережею європейських і міжнародних центрів, інститутів і організацій, і наразі Бізнес Школа КРОК приєдналася в статусі партнера до цієї престижної міжнародної мережі.

WCCI - це багатопрофільний центр, що займається науковими дослідженнями креативності та інновацій та їх застосуванням в бізнесі, освіті, мистецтві та дизайні, технологіях і суспільстві. Його мета полягає в тому, щоб поліпшити розуміння креативних і творчих процесів, навчити управлінню інноваціями і надати простір для компаній і організацій, де вони можуть зустрітися і отримати підтримку, необхідну для прискорення процесів змін і розвитку. Під егідою WCCI здійснюється всебічне вивчення креативності та її можливостей для розвитку бізнесу та суспільства в цілому. У Бізнес Школі КРОК таку роботу проводить Центр Досліджень Креативності.

WCCI щорічно проводить найбільшу в Європі конференцію по креативності European Collaborative Creativity Conference (EC3), на якій збираються провідні експерти з креативності з усього світу, переважно вчені. Цього року одним із учасників конференції стала Оксана Сєдашова, керівник Центру Досліджень Креативності Бізнес Школи КРОК.

З урахуванням останніх напрацювань і досвіду в області бізнес креативності в BSK розроблена комплексна програма "Креативне мислення в бізнесі". Дізнатися більше про програму та зареєструватися можна за посиланням.