Бізнес Школа КРОК — партнер щорічного Lean Forum

11-12 грудня на Вас чекають майстер-класи та виступи фахівців світового рівня, які успішно трансформували виробничу культуру та досягли відчутних результатів у підвищенні ефективності бізнесу, таких як, Barry-Wehmiller, Tetra Pak, Procter & Gamble, Jabil Circuit Ukraine Limited, Imperial Tobaco, DataGroup, Shingo Institute, CDI Global (ПАР), PwC Україна та інші.

У Вас буде можливість відвідати:

• воркшоп "Discover Excellence" від Shingo Institute (USA) - організація, яка видає найпрестижнішу премію в області операційної досконалості - "Shingo Prize. Це знаменитий дводенний воркшоп, про принципи які лежать в основі операційної досконалості. Унікальність його в тім, що він відбувається в умовах реального виробництва та наживо формує розуміння як принципи мають бути втілені в щоденні дії персоналу, роботу систем та інструментів Лін;

• дводенний майстер-клас Майкла Вейдера (США) - "Your attitude determines your altitude". Lean-гуру міжнародного класу і автор бестселера "Інструменти бережливого виробництва" розкриє секрети підготовки лідерів трансформації, розкаже про те, що робить трансформацію успішною, та про те, які навички повинен мати кожен керівник, для того щоб бути справжнім лідером;

• Майстер-клас "Особливості культури Barry-Wehmiller. Феномен, описаний в книзі "Everybody Matter", на якому Ви дізнаєтесь з перших джерел як ця компанія досягла надзвичайного фінансового успіху, про який так багато говорять Simon Sinek та інші всесвітньо відомі експерти. Як досягти 10 кратного росту компанії за 20 років? В чому полягає феномен Barry-Wehmiller? Що зробило керівництво компанії щоб таке стало можливим?

Також, на виробничому майданчику Imperial Tobacco, Роберт Сондерс (СDI Global) та Сергій Долматов (ITG) проведуть майстер-клас "Розкриваючи потенціал лінійних менеджерів". Ви станете свідками сучасних практик "здорової організації", дізнаєтесь про справжню роль лідерів, та про технології створення умов операційної досконалості.

Окрему увагу буде приділено Теорії Обмежень (Theory of Constraints, TOC). Два майстер класи: "Як грамотно управляти запасами в дистрибуції і рітейлі" та "Як швидко перевести компанію на ефективне управління проектами", проведуть Гедрюс Бальніс і Нерюс Ясінавічюс. Більш детальна інформація за посиланням: Opens external link in new windowhttps://conference.leanforum.org/

Запрошуємо Вас та представників вашої компанії взяти участь у IV-й Міжнародній Конференції "Здоров'я організації як фундамент операційної досконалості".