Бізнес Клуб «Вертикальний розвиток – Нова парадигма успіху»

Напередодні Нового року запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зустрічі Бізнес Клубу на тему: Вертикальний розвиток – Нова парадигма успіху.

Якщо ви хочете дізнатися як спрямувати енергію команди на підтримку успіху в умовах, що постійно змінюються, приєднуйтесь до розмови про те, як:

• «Імунітет до змін» зупиняє ріст та розвиток команд;

• Вертикальний розвиток лідерів та організацій впливає на успішність організаційної еволюції;

• Як пробудити, підтримувати та використовувати «розум команд» для започаткування глибинних змін в організаціях.

“Я вірю, що проблеми керівників народжуються з ілюзії непричасності до світу та до спільноти. Лише звільнившись від цієї ілюзії, можна вийти на новий рівень. Саме так ми знаходимо необхідних союзників, мотивацію та ресурси, що призводять до створення такої команди та такого бізнесу, до яких ми завжди прагнули. ” - Олена Хоменко.

Гест-спікер Бізнес Клубу - Олена Хоменко, MBA, CPCC, ACC

Викладає в Cestar College of Business, Health and

Technology, Торонто, Канада.

Має більше ніж 15 років досвіду роботи керівником філіалів міжнародних компаній в Європі, Латинській Америці, Канаді. Зокрема, протягом трьох років була віце-президентом з маркетингу та продажів компанії Philipp Morris в Канаді. Останні три роки Олена займається консультуванням з розвитку лідерства, executive коуч SkyLine Group International для топ-менеджерів. Вона супроводжує вище керівництво комерційних та неприбуткових організацій в області побудови навчающихся команд.

Олена отримала диплом MBA Вищої бізнес школи Чикагського университету та професійну акредитацію Міжнародної Федерації Коучей.

В теперішній час проживає в Канаді, займається викладацькою діяльністю та працює над докторською дисертацією про розвиток лідерів в організаціях.

Дата проведення: 21 грудня 2017 року о 16.00, 2 години

Формат: Інтерактивний Бізнес Клуб