Бізнес Клуб Температура компанії 36,6

Бізнес Клуб з Петром Синегубом

"Правила 36,6".

Фундамент створення корпоративної культури в компанії.

Місце проведення: KROK Business School, Табірна 30-32

Дата: 24 вересня 2019 року. Час проведення: 17.30 -20.00

Якщо ви власник бізнесу, підприємець, успішний менеджер, який турбується про репутацію компанії та її успіх, або співробітник компанії, то радимо Вам взяти участь в зустрічі з Петром Синегубом.

Представляємо гостя Бізнес Клубу:

Петро Синегуб - Засновник Групи Компаній "Мир весов", Бізнес Академії 4SMART, Співвласник соціального бізнесу Vogner, Співзасновник спільноти менторів та наставників "BOARD".

14 років практичного досвіду управління власними виробничими компаніями і роздрібним бізнесом в В2В і В2С сегментах на ринках СНД, Член CEO Club Ukraine, Ліга Клуб, ТПП, КДЛ, СУП, Board

На зустрічі ми поговоримо з Петром про такі важливі речі як:

• Навіщо в компанії правила?
  • Як впроваджувати правила і принципи взаємодії?
  • Навіщо потрібна місія та цінності компанії?

Петро Синегуб поділиться своїм особистим досвідом створення компаній і презентує свою книгу "Температурний режим компанії 36,6".

"Не скажу, що вони написані кров'ю. Проте, вже точно відчутними грошовими втратами, стресами і розчаруванням в людях. Це особисто мої промахи, помилки моїх компаній і інших власників бізнесу, з якими я спілкуюся.

Це правила, принципи і парадигми які були затверджені мною і створені усіма співробітниками моїх компаній протягом 14 років.

Особлива цінність цього багатого колективного досвіду полягає в тому, що він був грамотно осмислений, для кожної ситуації були знайдені ефективні рішення - і сформульовані у вигляді правил.

Якщо ти власник бізнесу, керівник? Або, можливо, співробітник компанії, який бажає розвиватися разом з нею за рахунок вдосконалення своїх робочих процесів, підвищення особистої ефективності та якості взаємодії з колегами на всіх рівнях? Тоді ця книга - для тебе.

Ця книга - фундамент створення корпоративної культури в компанії. "

В програмі:

• Виступ Петра Синегуба та презентація книги
  • Питання та відповіді
  • Нетворкінг "drink & talk" за келихом вина

Кожен учасник зустрічі отримає в подарунок електронний варіант книги!

Вартість участі: 300 грн.

Для студентів, випускників та викладачів Бізнес Школи КРОК вхід вільний. Реєстрація обов'язкова.

зареєструватися

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко