Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Владислав Звержковський

Пройшов шлях від інженера з інформаційної безпеки до керівника напряму великих дистриб'юторських компаній та системних інтеграторів

У сфері інформаційної безпеки працює з 2008. Пройшов шлях від інженера з інформаційної безпеки до керівника напряму великих дистриб'юторських компаній та системних інтеграторів. Працював у таких компаніях: SVIT IT, Softprom, MUK і Supportio.
Реалізував проекти з ІТ-безпеки (SIEM, DLP, Web-filtering, Database Security) та безперервності бізнесу для телеком-ринку, банківських установ та інших комерційних структур, що дозволило уникнути втрат на мільйони доларів.
Перший сертифікат у сфері ІТ-безпеки отримав на 4-му курсі в 2008. Має за плечима дворічний досвід проведення тренінгів з ІТ-безпеки у країнах СНД, як сертифікований тренер Websense і Symantec у таких напрямках: Endpoint Security, DLP, захисту e-mail і веб-фільтрації.
На даний момент Founder  Cloud & IT Security Advisor у Smart IT Systemsтаі бізнес-тренер у Smart Training. Бере участь у вирішенні завдань інформаційної безпеки та безперервності бізнесу з різних галузей економіки. Проводить тренінги для приватних осіб та компаній у сфері ІТ-безпеки та особистої ефективності.
Освіта:
Національний авіаційний університет (НАУ)
Факультет телекомунікації та захисту інформації, 2005 – 2010