Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Андрій Дробот

Запрошений викладач BSK. У даний час є партнером невеликої приватної консалтингової компанії в Києві та фінансовим директором компанії «CrossWorld Warranty»

Андрій Дробот

Запрошений викладач BSK. У даний час є партнером невеликої приватної консалтингової компанії в Києві та фінансовим директором компанії «CrossWorld Warranty».

Викладацьку діяльність розпочав у 2011 році на запрошення декана бізнес програми Wisconsin International University. Викладає англійською мовою такі курси як Фінансова Бухгалтерія (GAAP), Управлінська Бухгалтерія, Міжнародний Бізнес, Монетарна політика та Фінансові інститути, а також Корпоративні Фінанси. Має більше 10 років консалтингового досвіду. Теми проектів, у яких брав участь Андрій, включали такі області консультування як стратегія розвитку банків, реструктуризація банків, продаж компаній, залучення кредитів, вхід на міжнародні ринки і т.д. Серед клієнтів були великі іноземні компанії і банки, локальні компанії і банки.

Ступінь МВА з відзнакою отримав в Wisconsin International University, випускник International Christian University за спеціальністю бізнес-адміністрування.
Викладає курс Міжнародний бізнес на програмі General MBA, курси Міжнародні ринки капіталу, Злиття та поглинання на програмі Керуючий партнер.