Зустрічі з професіоналами - Маргарита Романова, гест спікер МВА

Програма МВА - це не тільки робота з викладачами, над проектами та спілкування з одногрупниками. В рамках курсу "Операційний менеджмент", 19 листопада 2016 року відбулася цікава зустріч студентів МВА з Маргаритою Романовою, національним менеджером з логістики компанії "ABB Ltd", яка поділилася своїм досвідом і розповіла про "Побудову операційного планування продажів і операцій в міжнародних компаніях на прикладі "Danone", "Colgate" и "Procter and Gamble". Маргарита, яка має величезний досвід в цій галузі, щедро ділилася корисною інформацією, зокрема про балансування сервісу, запасів, потужностей і витрат, відповіла на запитання учасників зустрічі, що цікавили присутніх.

Команда BSK і студенти МВА вдячні Маргариті за зустріч і очікуємо на повторний візит.

Про спікера: Маргарита Романова, національний менеджер по ланцюгам поставок АВВLtd.,

16+ років у галузі Supply Chain та операційному управлінні (Sales Operations) в мультинаціональних компаніях Food/FMCG/B2B, 6+ років досвіду участі в Раді Директорів, 2+ в управлінні якістю, регуляторній діяльності ті кризовому менеджменті. Має великий досвід в плануванні Попиту і Поставок (Demand&Supply Planning), бізнес-плануванні продажів і операцій (Sales&Operations), управлінні закупками та контрактами з постачальниками, розбудові взаємовідносин з постачальниками та дистрибуторами, управлінні запасами, логістиці та дистрибуції, імпортно-експортних операціях, 3PL- менеджменті. Експерт в Сертифікації по ISO 22000/HACCP; Food Safety and Quality Assurances; управлінні ризиками і кризовому менеджменті, має професійні навички роботи з системами управління підприємствами та IT-продуктами класу "бізнес-інтелідженс" (ERP/BI: SAP; APO DP , 1-C). Працювала в компаніх Danon, Colgate-Palmolive, Gillette Ukraine та інших.