Зустріч з Девідом Дж. Тісом, професором економіки Бізнес школи ім. Хааса

20 січня 2018 року в Бізнес Школі КРОК в Києві відбулася неординарна подія. На зустрічі зі студентами, викладачами та гостями БШК виступив Девід Дж. Тіс, професор економіки Бізнес школи ім. Хааса Каліфорнійського університета (Берклі, США)

Переглянути всі фотографії »

Професор Тис вперше відвідав Україну, а Бізнес Школа КРОК стала єдиною освітньою установою, що приймала такого поважного гостя. Професор Тіс виступив з презентацією на тему «Динамічні можливості» . Наведемо тільки одну цитату з його виступу : «Ні досконалий продукт, ні ідеальні бізнес-процеси не гарантують вашій фірмі успіх та не вбережуть від провалу. Менеджер повинен мати інтуїцію та володіти вмінням передбачати розвиток подій.» Професор Тіс поділився думками про те, що менеджер в своїй діяльності повинен розрізняти різницю між ризиками та невизначеністю, а задля того, щоб досягти успіху в конкурентному світі, менеджери повинні стати підприємцями, а підприємцям необхідно стати менеджерами. В своєму виступі професор Тіс підкреслив різницю між операційними і динамічними можливостями, яку потрібно розуміти і приймати в нових умовах постійно-мінливого світу бізнесу та інновацій.

Як відзначили учасники зустрічі - це була пізнавальна лекція про складні речі, що дає інформацію для роздумів і переосмислення.

Інформація про гостя БШК:

Дэвид Дж. Тис - Директор Центру управління інтелектуальним капіталом імені Ташера, декан Інституту бізнес інновацій, директор Центру глобальних стратегій та управління Школи бізнесу Хааса, Каліфорнійський університет, Берклі, автор 6 книг і численних публікацій у провідних міжнародних наукових і науково-практичних журналах, таких як Strategic Management Journal, Harvard Business Review та ін.

Основний вклад в дослідження менеджменту зробив в області теорії стратегічного управління (питання стратегій диверсифікації, автор концепції динамічних здібностей фірми), питань комерціалізації технологічних інновацій, управління інтелектуальним капіталом і міжнародного бізнесу. Со-засновник і співредактор Journal of Industrial and Corporate Change ".

По індексу цитування входить до числа 10 найавторитетніших учених світу в області економічної теорії фірми і теорії менеджменту. По рейтингу компанії Accenture Девід Дж.Тіс був названий одним з 50 найбільших інтелектуалів світу в області управління бізнесом. Почесний доктор Копенгагенської школи бізнесу, Дания (2004), Лаппеенрантского технологічного університету, Фінляндія (2004).

Один з творців (у кінці 1980-х рр.) компанії LECG, однієї з найбільших консалтингових груп США. Його спеціалізація - стратегічний консалтинг на стику економічного аналізу і права, захист інтелектуальної власності, стратегії створення і розвитку університетів.

Ознайомтесь з нашими найближчими заходами »