Воркшоп для МВА слухачів від "Крестон GCG"

14 червня спільно з нашим партнером, компанією Kreston GCG була організована лекція для студентів МВА Бізнес Школи КРОК. Артем Ковбель, голова практики фінансових розслідувань, прочитав лекцію на тему: "Форезник - найбільш ефективний інструмент боротьби з шахрайством у великому корпоративному секторі".

Протягом двох годин були розглянуті практичні кейси виявлених випадків недобросовісних дій в компаніях і методи їх запобігання. Лекція пройшла в інтерактивному форматі workshop, де кожний із студентів зміг відчути свою залученість в діалозі з лектором. Результатом стало закріплення базових знань в області форезник та його методів протистояння недобросовісним діям всередині компанії.

Ми раді, що є професіонали готові поділитись власним досвідом і сподіваємось, що отримані знання студентам дійсно стануть в нагоді. Хочемо в черговий раз подякувати нашим постійним партнерам Kreston GCG за якісну і результативну співпрацю. Спасибі і до нових зустрічей!