Стартувала 5-а група GMBA, MBA IT, MBA Фарма

16 листопада 2017 року розпочався новий період в житті групи топ-менеджерів, керівників підрозділів, які прийняли рішення і стали студентами МВА BSK. Ми раді, що в країні є люди, що розуміють і поділяють наші цінності і вірять в те, що навчання зробить бізнес і світ навколо нас більш цивілізованим і кращим. У нових студентів MBA попереду мандрівка в захоплюючий, складний світ бізнесу, що постійно змінюється. В цю мандрівку вони відправляться разом з досвідченими практиками – викладачами, які виконують в навчальному процесі роль швидше наставників та менторів. Вже на першому модулі студенти розглядали економічні моделі і закони з Тетяною Мосійчук, PhD , вивчали застосування статистики в бізнесі з професором Сергієм Герасименко, осягали практики сучасного менеджменту та кейси з Олександром Подденежним, MBA.

Завершився перший модуль бізнес грою «Марафон конструктивних рішень», яку провели Оксана Демченко і Галина Сисак, ментори з KIY. Під час гри розв’язувались 3 незвичайних кейса, а завершилась гра домашнім завданням студентам – підготувати план індивідуального розвитку.

З великим задоволенням ми представляємо профіль групи:

Середній вік слухачів – 35 років, управлінський досвід більше 7 років. Група складається з підприємців, менеджерів середньої, вищої ланки українських та міжнародних компаній. Варто відзначити, що розширилася географія програм МВА, крім Києва студентська сім'я МВА BSK представлена ​​в Дніпрі, Львові, Тернополі. Серед індустрій в яких працюють наші студенти представлені компанії сфери послуг, виробничі та фармацевтичні компанії. Більш детальну інформацію про профілі групи можна отримати тут.

Команда BSK вітає групу студентів МВА, набір осінь 2017 року з початком навчання і бажає вірити в себе, свої можливості і таланти.

Ми вдячні нашим студентам за довіру і вибір програм General MBA, МВА IТ і MBA Фарма.

Щасливої дороги!

Ознайомтесь з розкладом презентацій навчальних програм в BSK.