Секрети і фактори успіху сучасного топ-менеджера

Секрети і фактори успіху сучасного топ-менеджера, які вони? Як стати результативним і ефективним керівником, якими якостями, знаннями і навичками повинна володіти людина, щоб добиватися поставлених цілей. Які проекти були успішними, а які провалилися і чому? Відбулася змістовна і цікава бесіда слухачів програми General MBA з Оленою Корчинською, Генеральним директором компанії «Пілот» . Зустріч відбулася під час чергового навчального модуля  програми. Пані Олена поділилася своїм досвідом навчання на програмі МВА, розповіла про розвиток своєї кар’єри, успіхах і невдачах, проте вони її лише стимулювали працювати над собою і постійно вчитися. Одна з порад менеджерам  - не приймайте на роботу родичів, уважно підбирайте команду однодумців, для перемоги над конкурентами дійте швидко і будьте гнучкими. Пані Олена відповіла на чисельні питання і побажала удачі і наполегливості в навчанні. Команда BSK висловлює подяку пані Олені за візит до нашої бізнес-школи, відкритість до співпраці і цікаву, змістовну зустріч зі слухачами МВА, і сподіваємося на нові цікаві події.