Розвиваємо міжнародне партнерство

В період з 19 по 24 червня 2017 року Ольга Карпова, директор BSK, на запрошення Університету Фодджа, Італія, взяла участь в Міжнародному тижні ERASMUS+, присвяченому розширенню партнерства і розвитку міжнародного співробітництва між європейськими освітніми інституціями. Міжнародний тиждень вже традиційно втретє проходив в м. Вієсті, Італія.

Більш ніж 150 представників вищих навчальних закладів, з усіх країн Європи ділилися інформацією і досвідом реалізації різних проектів в галузі міжнародного співробітництва.

Ольга Карпова, СЕО BSK виступила з доповіддю на тему "Переосмислюючи міжнародне партнерство: виклики для бізнес шкіл". Крім офіційних заходів, програмою Міжнародного тижня було передбачено чимало діяльностей, що сприяли нетворкінгу, тісному спілкуванню та соціалізації учасників. Так, завдяки участі в Міжнародному тижні намітилися нові перспективи в міжнародному співробітництві бізнес школи та Університету КРОК з навчальними закладами Великобританії, Італії, Румунії, Хорватії, Польщі, Чехії. Ми впевнені, що участь в Міжнародному тижні ERASMUS+, організованому Університетом Фодджа сприятиме вдосконаленню якості програм, підвищенню викладацької майстерності, новим ідеям та напрямкам в діяльності як BSK так і Університету КРОК в цілому.