Презентація програм MBA

Вхід вільний!

Дата та час: 23 травня 2018 року, середа, 18:00

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, вул. Лагерна, 30-32 (ст. м. Берестейська)

Усіх бажаючих, хто прагне розвиватися професійно та системно, запрошуємо відвідати презентацію програм МВА в Бізнес Школі КРОК. Ми розповімо про специфіку програм General MBA, MBA IT, MBA Фарма, Міні МВА, Master in Operational Excellence для керівників, власників бізнесу, топ- та мідл-менеджерів.

Програма заходу:

• Знайомство з Бізнес Школою. Портфель програм - презентує Ольга Карпова, СЕО BSK;
  • Індивідуальні консультації, реєстрація заявок на навчання.

У нас є те, що Вам потрібно - експертне середовище, спільнота однодумців, міжнародні контакти. Ми допоможемо в розвитку Вашого лідерського потенціалу, щоб дивитися впевнено в майбутнє разом!

Кожен учасник презентації програм МВА отримає в подарунок 5% знижку від вартості програм МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, що заплановані в 2018 році.

Зареєструватися