Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Презентація програм MBA

Дата та час: 24 березня 2018 року, субота, 11:00

Місце проведення: Університет «КРОК», вул. Лагерна, 30–32 (ст. м. «Берестейська»), ауд. 306, 3-й поверх

Усіх бажаючих, хто прагне розвиватися професійно та системно, запрошуємо відвідати презентацію програм МВА в Бізнес Школі КРОК. Ми розповімо про специфіку програм для керівників, власників бізнесу, топ- та мідл менеджерів, іншими словами для дорослих та досвідчених людей. А така освіта має суттєві відмінності від традиційної, першої та навіть другої вищої освіти.

Отримуйте корисну та важливу інформацію для ухвалення вірних та своєчасних рішень, що допоможуть відбутися позитивним змінам у вашому житті.

Не чекайте, що життя почне змінюватися. Задайте собі просте питання - скількі разів ваші цілі переносилися з року в рік, проте так і залишилися чекати іншого часу? НЕ віддерміновуйте життя на завтра, дійте сьогодні. Обирайте програми, що вам підходять – тренінги, семінари, програми та вчиться!

Регламент зустрічі:

11:00 - 12:30 Знайомство з Бізнес Школою. Портфель програм – презентує програми BSK, Ольга Карпова, СЕО;

12:30 - 13:00 Індивідуальні консультації, реєстрація заявок на навчання.

У нас є те, що вам потрібно – експертне середовище, спільнота однодумців, міжнародні контакти. Ми допоможемо в розвиткові вашого лідерського потенціалу, щоб дивитися впевнено в майбутнє разом!

Кожен учасник презентації програм МВА отримає в подарунок 5% знижки від вартості програми МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, що заплановані в 2018 навчальному році.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Зареєструватися

Контактна особа:

Альона Лобанова

тел. (+38 044) 455-69-81

e-mail: office@krok.edu.ua