Презентація програм General MBA, MBA IT та МВА Фарма Бізнес Школи КРОК

Дата і час проведення: 9 вересня (субота) 2017 року, 11:00

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, м.Київ, вул. Лагерна, 30 / 32

зареєструватися

Кожен учасник отримає знижку в розмірі 5% на програми General МВА, МВА ІТ та МВА Фарма та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, заплановані на 2017 рік. Вхід вільний!

Регламент зустрічі:

• Презентація програм MBA General, MBA IT, МВА Фарма.
  • Питання-відповіді за програмами Бізнес Школи КРОК.

Про бажання взяти участь або пройти навчання на програмі - звертайтеся до:

• Бузмакова Володимира, Ідеолог проекту MBA IT mba(at)supremum.com.ua, моб. +38 (050) 330-23-11
  • Або в BSK - Олена Рудавка, директор програм МВА, office(at)krok.edu.ua, моб. + 38 (050) 446 16 94, + 38 (044) 455 69 81

зареєструватися

General MBA - це універсальна програма для менеджерів вищої і середньої ланки, власників малого та середнього бізнесу і керівників з досвідом роботи від 3-х років. Дає практичні навички у всіх ключових бізнес-процесах, які застосовні в будь-яких галузях бізнесу. Формат занять - модульний (по 4 дні інтенсивних занять в місяць) - дозволяє поєднувати навчання з роботою і відразу застосовувати отримані знання на практиці.

Це програма для амбітних, вільних, прагматичних людей, які хочуть більшого, чиї цілі не обмежуються особистим добробутом.

Випускники програми мають усі знання, навички, вміння, передбачені програмою General MBA, і крім того, отримують додаткову кваліфікацію в області розробки стратегії розвитку інформаційних систем управління організацією та управління інформаційними ресурсами бізнесу.

МВА ІТ гармонійно поєднує питання загального менеджменту, управління бізнесом, обізнаність в економіці та менеджменті, розвиток soft skills зі спеціалізацією в галузі управління інформаційними ресурсами організації та інформаційного бізнесу.

Випускник програми володіє всіма знаннями, навичками, вміннями, передбаченими програмою  MBA, та крім цього, отримує додаткову кваліфікацію в галузі розробки стратегії розвитку інформаційних систем управління організацією і управління інформаційними ресурсами бізнесу.

МВА Фарма - спеціалізація Фармацевтичний менеджмент та маркетинг  допоможе кожному учаснику стати ефективним менеджером фармацевтичного бізнесу, розкрити та реалізувати власний управлінський потенціал, а також потенціал своїх підлеглих та бізнесу в цілому.