Презентація програм BSK «Шукаємо разом нові можливості»

13 травня 2015 о 18.30 BSK - Meet Professionals

Учасники презентації зустрінуться з бізнес-тренером Олександром Бакка - професіоналом в області продажів, дізнаються, як збільшити продажі, використовуючи ефективні концепції, сучасні підходи та інструменти. Олександр проведе майстер-клас на тему:
«Лідерство у продажах: Правильні переговори, щоб отримати результат»

Учасники отримають корисну інформацію про:

• Що таке правильні переговори, і за яких умов їх можна починати;
  • Вибір переговорної стратегії;
  • Ключові аспекти при підготовці до переговорів;

Ви дізнаєтесь про наші нові програми:

• «Лідерство у продажах. BOOSTER»;
  • «Школа просунутого маркетингу»;
  • «StartUp Master» - про ідею програми розповість Валеріан Макацарія;

А також будете у курсі, що нового ми пропонуємо у програмі Міні-МВА. яка добре зарекомендувала себе. Вже йде набір у ювілейну 10-ту групу. Хто планує навчатися - приєднуйтесь до групи, ще є час. Початок занять 10-й ювілейній групи Міні-МВА - 16 травня 2015.
Під час презентації у Вас буде можливість поспілкуватися з викладачами та випускниками програм; поставити питання менеджерам BSK про умови навчання, про документи, які потрібні для вступу.
Відвідавши захід, Ви отримаєте професійну консультацію про те, яка саме програма потрібна Вам для реалізації цілей і завдань, що стоять перед Вами у цей складний для всіх нас час.
Якщо у Вас не виходить відвідати презентацію 13 травня, ми будемо чекати на Вас:

16 травня об 11:30 - Business Master Camp, майстер клас «Інноваційні стратегії», автор - Валеріан Макацарія

21 травня о 18:30 - MBA Show Room, корисний захід для менеджерів, що підшукують відповідну програму МВА.

Вхід вільний. Попередня реєстрація обов'язкова.

Попередня реєстрація