Потрібні інвестиції для проекту? Є можливість отримати кошти під свій проект.

Ми продовжуємо розвивати підприємництво в країні і створюємо можливості для залучення інвестицій та пошуку інвесторів під проекти студентів та випускників BSK.

Нові можливості для студентів і випускників програм створює партнерство BSK з компанією Equerest. Кожен, хто навчався або навчається в BSK, у кого є проект створення або розвитку власного бізнесу матиме можливість:

• Здійснити аналіз проекту за допомогою спеціальної ризик-моделі, розробленої експертами компанії Equerest. Модель розроблена на основі логістичної регресії з залученням банківських ризик-аналітиків, а також використанням історії кредитування. Бралися до уваги як позитивні рішення, так і відмови. Відповідно, якщо проект оцінити за цією моделлю, буде ясно, наскільки він відповідає загальному пулу характеристик "успішних" проектів.
  • Отримати експертизу. Кожного ініціатора проекту поінформують про те які саме дії потрібно виконати, щоб залучити інвестиції, як спілкуватися з інвестором, як зробити пітч-презентацію. А найголовніше - які основні помилки роблять підприємці в процесі залучення інвестицій і мінімізувати ці помилки або уникнути їх взагалі.
  • І на останок. Залучення інвестицій і отримання коштів під проект. Експерти компанії допоможуть з пошуком інвестора, у якого є експертиза в секторі бізнесу проекту, тобто це будуть smart money.

Більш детально ознайомитися з інформацією про компанію-партнера BSK можна за лінком: https://equerest.com/info/entrepreneur