Дні відкритих дверей 2018

Місяць

Час

Захід

Оберіть зручну дату і час відвідання

5 (вечір)

Презентація програм

26 (вечір)

Презентація програми Міні МВА

27 (ранок)

Презентація програми Executive HRM

зареєструватися

Місце проведення: Університет "КРОК", вул. Лагерна, 30-32 (ст. м. "Берестейська")

Кому корисно відвідати цей захід?

Всіх, хто цікавиться професійним розвитком, хоче осягати нове, розвивати кар'єру або власний бізнес ми запрошуємо до нас, в BSK. Відвідавши презентацію програм, Ви дізнаєтеся про новинки, навчальних програмах для дорослих і досвідчених людей, зокрема про програми МВА - General MBA, MBA It, MBA Pharma і цілій низці інших, які пропонує BSK, зрозуміти в чому полягає користь від навчання і чим бізнес -освіту відрізняється від традиційного. У вас буде можливість відвідати заняття, поспілкуватися зі студентами, викладачами, відвідати майстер-класи, отримати порцію корисної інформації.

Учасники презентації отримають порцію корисної інформації, важливої ​​для прийняття правильних і своєчасних рішень, матимуть можливість поспілкуватися з викладачами і студентами!

Кожен учасник отримає знижку в розмірі 5% на програми МВА і 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, які будуть проходити в 2018 навчальному році. Вхід вільний!

зареєструватися

Контактна особа: Богдан Войтенко тел. (+38 044) 455-69-81; e-mail: office@krok.edu.ua

Не зручні дати і час - замовте індивідуальну консультацію!