МВА Клуб: "Співвідповідальність задля прориву: філософські, економічні, соціальні, політичні і управлінські аспекти"

МВА Клуб

Коли: 26 листопада 2016 року

Початок о 14.30

Тривалість заходу: 2 години

BSK запрошує студентів та випускників програм МВА та Міні МВА, викладачів, студентів Університету КРОК на зустріч з Павлом Шереметою, Міністром економічного розвитку та торгівлі України 2014 року, керівником Школи управління Українського Католицького університету, засновником Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS).

Тема зустрічі: "Співвідповідальність задля прориву: філософські, економічні, соціальні, політичні і управлінські аспекти"

Формат: Інтерактивна лекція

Для участі у заході потрібно зареєструватися на сайті BSK або на сторінці заходу в ФВ, також підтвердити свою участь можна, залишивши коротке повідомлення на office(at)krok.edu.ua.

Вхід вільний.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ