Корпоративна програма «The Art and Science of Decision Making» для МетЛайф Україна

Бізнес Школа Крок 29-го березня 2018 року реалізувала програму навчання "The Art and Science of Decision Making" для менеджерів різних підрозділів страхової компанії МетЛайф Україна.

Бізнес-тренер Олена Хоменко - візитинг-професор БШК, викладач в Cestar College of Business, Health and Technology, Канада, автор програми, ділилася досвідом як розпізнавати та долати індивідуальні та командні бар'єри в прийнятті рішень.

Учасники мали можливість через групову роботу відпрацювати реальні підходи як приймати рішення в складній та мінливій обстановці та отримали рекомендації щодо розробки індивідуального плану для подальшого розвитку навичок з прийняття рішень.

МетЛайф Україна - провідна корпорація зі страхування життя та надання програм захисту працівників найбільших компаній у всьому світі.

Як зазначили учасники, програма була корисною та адаптованою під потреби менеджерів компанії МетЛайф, а тренер - справжній професіонал своєї справи.

Дякуємо компанії МетЛайф за довіру, вибір Бізнес Школи КРОК в якості провайдера програми, учасникам за співпрацю. Сподіваємося на реалізацію актуальних та корисних проектів в майбутньому!