BSK запрошує на День відкритих дверей!!!

Запрошуємо керівників, менеджерів, власників бізнесу, підприємців і ВСІХ, хто зацікавлений у професійному розвитку і особистісному зростанні, відвідати День відкритих дверей BSK.

Ми будемо раді бачити людей, які хочуть досягти завидних успіхів у бізнесі, поліпшити кар'єрні перспективи, розвинути свій лідерський потенціал і впевнено дивитися в майбутнє разом з нами!

Приходьте, якщо ви відчуваєте потребу:

• "перезавантажитися" або переосмислити себе
  • зробити новий крок в особистісному розвитку
  • запустити новий бізнес або бізнес-проект

Подаруйте собі безмежні можливості!

Відвідавши День відкритих дверей, Ви дізнаєтеся про новинки BSK, навчальних програмах для дорослих і досвідчених людей. Ми докладно розповімо про програму General MBA, Mini MBA, International MBA, "Лідерство в продажах.Driver", про програму для підприємців: "StartUp Basics". Ми відповімо на Ваші питання щодо змісту програм, процесу і переваг навчання в BSK.

Запевняємо, Ви отримаєте ВЕЛИЧЕЗНУ порцію корисної інформації, важливої для прийняття потрібних рішень!

Кожен учасник презентації отримає гарантовану знижку в розмірі 5% на навчання на програмі General МВА і 7% - на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, які будуть проходити в 2016 навчальному році.

До зустрічі 12 жовтня в 18:30 за адресою: Університет КРОК, вул. Лагерна 30-32, ауд.309.

Телефон для довідок та реєстрації: (044) 455-69-81, (050)446-16-94

Якщо у вас немає можливості прийняти участь у презентації, отримати детальну інформацію про програми МВА та інших навчальні програми, задати питання менеджеру, познайомитися з Бізнес Школою КРОК, викладачами, персоналом можна під час індивідуальних зустрічей.

Щоденні індивідуальні консультації

Інвестуйте в свої знання. Не відкладайте свій успіх на завтра!

Вхід вільний!!!

Реєстрація обов'язкова!