BSK – партнер Всеукраїнського Форуму Розвитку Виробничих Систем

BSK спільно з BPI Group, Академією PwC та компанією Київстар, запрошують Вас взяти участь в 2-й Міжнародній Конференції «Стійке та результативне запровадження програм операційної досконалості в виробничу систему підприємства», що відбудеться 12-14 грудня 2017 г. в Києві.

Конференція присвячена практичним питанням запровадження принципів ощадливого виробництва (Lean) та операційної досконалості, розвиткові та оцінці ефективності виробничих систем.

На Конференції виступатимуть експерти світового рівня з компаній  Goldratt Group UKShingo Institute (USA)Lean Intitute (USA)Nissan Motor UKPwC УкраинаКиевстар, для того, щоб розповісти про методики та продемонструвати основні тренди управління процесами. Своїм досвідом та ідеями щодо використання методів підвищення продуктивності та зниження витрат поділяться керівники КиївстарДТЕКАрселорМітталProcter&GambleSunInBevLeoni Wiring SystemPhilip MorrisEvrazAXA InsuranceРайффайзен Банк Аваль  та інші.

Близько 200 керівників українських компаній збируться в одному місці для отримання нового досвіду та поділятися результатами кращих практик, розширять горизонти спілкування та познайомляться з колегами з інших галузей.

Програма Конференції насичена навчальними блоками та майстер-класами, розрахованими на різний рівень підготовки та спектр інтересів учасників, а її формат створює зручні можливості для коротких зустрічей, спілкування з цікавими людьми та налагодженню нових ділових стосунків.  Ознайомитись з розкладом >>