BSK – інформаційний партнер Київського міжнародного економічного форуму

Kyiv International Economic Forum, KIEF відбудеться в столиці України 8 жовтня 2015 року

Другий Київський міжнародний економічний форум (Kyiv International Economic Forum, KIEF) відбудеться в столиці України 8 жовтня 2015 року. Захід має на меті утвердження єдиного політекономічного розуміння реформ, яке дозволить почати зміну структури економіки країни.

На першому KIEF, що пройшов 2 жовтня 2014 року та зібрав понад 700 гостей, було окреслено контури структурних реформ, які дозволять нашій країні здійснити справжній економічний прорив. Другий Форум має вивести це бачення на новий рівень шляхом дискусії із залученням успішних реформаторів з інших країн, бізнес-лідерів та провідних економічних експертів.

У Форумі візьмуть участь кілька десятків авторитетних іноземних та українських спікерів: відомі економісти та реформатори, представники великих міжнародних компаній, громадські діячі, члени Кабінету Міністрів та депутати Верховної Ради України тощо. Зокрема, участь у форумі вже підтвердили:

• Ерік Райнерт, впливовий норвезький економіст, автор бестселера «Як багаті країни стали багатими, та чому бідні залишаються бідними»
  • Сергій Квіт, міністр освіти та науки України
  • Гаррі Джейкобс, Головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки (World Academy of Art & Science)
  • Джеймс К. Гэлбрейт, професор Школи зі зв'язків з громадськістю ім. Ліндона Джонсона Техаського університету в Остіні
  • Ежи Квецинський, Віце-президент Європейського центру з питань підприємництва (EuCP)
  • Рон Янг, засновник Knowledge Associates Cambridge Ltd
  • Манміт Сінгх, інвестор та ментор в Chinaccelerator
  • Васіл Худак, Державний секретар Міністерства фінансів Словаччини
  • Віктор Галасюк, голова Комітету Верховної Ради України з питань промполітики та підприємництва
  • Віктор Кривенко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Структурно Форум складатиметься з одинадцяти панельних дискусій:

• Економічна доктрина та промислова політика
  • Цифрова економіка — локомотив розвитку суспільства
  • Сільське господарство: поворотний момент в історії
  • Битва економічних стратегій чи одна спільна стратегія?

Більш детальну інформацію щодо програми Форуму, спікерів та умов участі Ви зможете отримати на офіційному сайті Київського міжнародного економічного форуму.

Дізнатися детальніше